



Labrys-dag 2027
In 2027 bestaat Labrys Reizen 35 jaar! Een mooie reden om bij elkaar te komen. Op 20 januari a.s. organiseren we daarom een Labrys-dag! Op deze dag presenteren we ons programma Exclusieve groepsreizen voor 2027. Naast een programma met inhoudelijke lezingen en rondleidingen door diverse afdelingen van het museum, biedt onze reismarkt volop de gelegenheid om de medewerkers van Labrys, onze reisleiders én elkaar te ontmoeten. Komt u ook?
Datum: woensdag 20 januari 2027
Locatie: Rijksmuseum van Oudheden te Leiden
Programma
13.00 uur: Ontvangst met koffie/thee
14.00-14.30 uur: Ronde 1 – lezingen en rondleidingen. Keuze uit:
* Lezing 1A drs. Hein L. van Dolen – Het Byzantijnse paasfeest titel lezing volgt
* Lezing 1B drs. Frederik Erens – Baltische landhuizen
* Lezing 1C Erik Verheul & Jack Muis – Spitsbergen en de Walvisvaarders
* Rondleiding 1D drs. Huub Pragt – Egyptische afdeling
* Rondleiding 1E drs. René van Beek – Romeinse afdeling
14.30 uur: Pauze met koffie/thee en gebak
15.15-15.45 uur: Ronde 2 – lezingen en rondleidingen. Keuze uit:
* Lezing 2A dr. Yvette de Groot – Cultureel en culinair Baskenland
* Lezing 2B drs. Arthur van Dijk – De klassieke oudheid als onderwerp voor opera’s
* Lezing 2C em. prof. dr. Paul van der Velde – titel lezing volgt
* Rondleiding 2D drs. Huub Pragt – Egyptische afdeling
* Rondleiding 2E drs. René van Beek – Romeinse afdeling
16.00-16.30 uur: Ronde 3 – lezingen en rondleidingen. Keuze uit:
* Lezing 3A drs. Rolf Smit – Romeins erfgoed in Engeland, van Bath tot Hadrian’s Wall
* Lezing 3B drs. Heleen Niele – Bretagne: kunstenaarskolonies en woeste kusten
* Lezing 3C drs. Karel Onwijn – titel lezing volgt
* Rondleiding 3D drs. Huub Pragt – Egyptische afdeling
* Rondleiding 3E drs. René van Beek – Romeinse afdeling
16.30-18.30 uur: Reismarkt met borrel
Kosten
Deelname aan de Labrys-dag kost € 15,00 per persoon. Dit bedrag is inclusief 3 lezingen of rondleidingen, koffie/theepauzes en borrel. Voor iedereen die zich inschrijft voor een reis uit het aanbod Exclusieve groepsreizen in 2027 van Labrys Reizen is deelname gratis!
Bent u reeds ingeschreven voor een reis in 2027? Dan ontvangt u een bevestiging zonder factuur.
Bent u nog niet ingeschreven voor een reis in 2027, dan ontvangt u een factuur. Schrijft u zich na betaling van uw deelname aan de Labrys-dag in voor een van onze reizen? Dan krijgt u de € 15,00 automatisch als korting verwerkt op uw factuur voor de reis!
Aanmelden
Komt u ook? Meld u zich aan via dit formulier.
Na aanmelding ontvangt u van ons een bevestiging van deelname. Circa een week tevoren ontvangt u nadere informatie.
NB De zalen waar de lezingen worden gegeven, zijn van wisselende omvang. Voor de rondleidingen is het aantal plaatsen zeer beperkt. Met het oog op een goede indeling vragen we u bij aanmelding een keuze te maken uit de programmaonderdelen. We doen ons best de definitieve indeling zo veel mogelijk te conformeren aan uw wensen, maar kunnen dit niet garanderen.
Ik blijf graag per e-mail op de hoogte van het reisaanbod van Labrys Reizen en ontvang de digitale nieuwsbrief.
